Prodej bio-kosmetiky

SYN CARE

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIOKOSMETIKY.
Označení dermokosmetika mají ty přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřuje na suchou a citlivou pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti). SynCare kosmetiku nenajdete v obchodní síti, dermokosmetika patří do rukou odborníků – kosmetiček, lékařů a do lékáren.

NOBILIS TILIA – TRADICE ČESKÉ AROMATERAPIE

Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Poskytuje širokou nabídku kvalitní přírodní kosmetiky. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO), dokladem je stále se rozšiřující škála BIO éterických a rostlinných olejů. Je výhradním držitelem oprávnění k užívání Pí-technologie pro výrobu kosmetiky.
Široká škála produktů je určena ženám, mužům a nezapomíná na děti. Naleznete zde širokou škálu přípravků pro péči o obličej, tělo, těhotné ženy i miminka. Dále esenciální oleje, bylinné extrakty a vitamínové produkty.

 

RENIU, PURE FIJI a DILO RESCUE

základem přírodní kosmetiky Reniu a Pure Fiji je extra panenský kokosový olej, který je získáván unikátním studeným procesem. Díky této metodě si zachovává všechny živiny, které pak dodá tam, kde je jich nejvíce potřeba. Vysoce hydratační tělové oleje, krémové kokosové mléka, výživná ručně vyroběná mýdla a čerstvé krystalky cukrové třtiny, které zanechají Vaší pokožku svěží a krásnou.
Dilo – známý jako strom tisíce ctností. Posvátný strom, jehož domovem jsou korálově bílé pláže panenské přírody na souostroví Fidži. Živiny čerpá přímo z bohatých teplých vod Jižního Pacifiku. Dilo má schopnost pozitivně působit na vlastní regenerační sytém pokožky a podpořit výstavby nové zdravé kožní tkáně. A právě proto je široce využíván jako tradiční okamžitá pomoc na regeneraci pokožky především po spálení sluncem, píchnutí hmyzem, holení, depilaci, ale také na opary, akné, ekzémy, vyrážky, záněty kůže a pro léčbu suché pokožky.

Kde a jak nás najdete?

Salon Boswellia
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5-Smíchov
(Ženské domovy, 5. patro)

Detail a otevírací doba

Kosmetika a aromaterapie:
Júlia, 777 236 588
juliabechynova@gmail.com