Aromaterapeutické masáže

Aromaterapeutická masáž

Je nejúčinnější forma použití éterických olejů, neboť jedině tento způsob ošetření umožňuje nechat na sebe působit ruce terapeuta spolu s vonnými oleji.
S pomocí této holistické (celostní) péče získá váš organizmus opět ztracenou rovnováhu a nastartuje tzv. samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organizmus schopen se vyrovnávat se zátěží (virózy či stres atd.) do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do rostlinných olejů. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi. S aromaterapeutem se můžete poradit o dalších vhodných formách aplikace éterických olejů.

Celkové aromaterapeutické ošetření

Spočívá ve vytvoření olejové směsi s éterickými oleji ve spolupráci se zákazníkem na základě pohovoru o jeho psychické a fyzické kondici a následné aplikaci této směsi formou masáže.

Aroma – holistická masáž

Jedná se o masáž s použitím silic a éterických olejů. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány. Tato masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh, nervový systém a trávení. Harmonizuje psychiku a tělesné funkce. Masáž nastoluje rovnováhu a samoozdravné procesy kombinací hmatů akupunkturních, neuromuskulárních a lymfodrenážních.

Kde a jak nás najdete?

Salon Boswellia
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5-Smíchov
(Ženské domovy, 5. patro)

Detail a otevírací doba

Kosmetika:
Júlia, 777 236 588
juliabechynova@gmail.com

Masáže, aromaterapie, kosmetika:
Jana, 728 923 434
jhoflerova@seznam.cz